עסקאות מקרקעין

למשרדנו ניסיון עשיר בייצוג אנשים פרטיים, יזמים, חברות וקבלנים במגוון עסקאות בתחומי הנדל”ן החל מעסקאות לרכישה מכירה והשכרה של נכסי נדל”ן מסוגים שונים וכלה בפרויקטים מורכבים של בנייה למגורים מסחר ומשרדים, עסקאות בקרקע חקלאית, עסקאות קומבינציה, עסקאות מסוג התחדשות עירונית – תמ”א 38 לסוגיה ועסקאות אחרות.

לקוחות המשרד זוכים לליווי צמוד ולשירות ברמה גבוהה תוך התייחסות אישית וקרובה החל משלב בדיקת העסקה ועד סיומה. הליווי כולל בדיקת נאותות של העסקה, בדיקת היבטי המיסוי של העסקה, ניהול מו”מ לביצוע העסקה, חתימת העסקה, הוצאתה לפועל והשלמתה.

שירות משפטי לכל אורך שלבי העסקה ובכל היבטיה

בדיקת נאותות של העסקה

כבר בשלב המוקדם של איתור הנכס מקבלים לקוחות משרדנו את מלוא האינפורמציה על הנכס. משרדנו עורך בדיקה משפטית מקיפה לנכס הכוללת בדיקה בכל רשות הנדרשת לעניין כלשכת רישום המקרקעין, רשות מקרקעי ישראל, רשם המשכונות, הרשות המקומית ורשם החברות.

מתוך רצון לתת מענה כולל במקום אחד לכלל דרישות הלקוח, משרדנו אף מסייע באמצעות מומחים בבדיקה פיזית, תכנונית ושמאית של הנכס כך שכל היבט של הנכס נחשף ללקוח ומסייע לו בקבלת ההחלטה ביחס לנכס.

טיפול בהיבטי המיסוי של העסקה

מיסוי העסקה הנו מרכיב מהותי בבחינת כדאיותה ומורכבות דיני מיסוי המקרקעין בישראל מחייבת בחינה יסודית של המיסוי החל על העסקה.

משרדנו מעניק את מכלול השירותים הנוגעים למיסוי העסקה הכוללים תכנון של העסקה, הערכת גובה המס הצפוי בעסקה, עריכת שומות המס והגשתן וניהול דיונים בהשגות על גובה המס אל מול משרדי מיסוי מקרקעין.

ניהול משא ומתן

בשעה טובה החלטתם על ביצוע עסקת מכר ואף סיכמתם את עיקריה עם הצד השני. מכאן ועד לחתימת ההסכם יש צורך בניהול מו”מ שיהיה יסודי ואיכותי תוך ניסוח הסכם שיגן על האינטרסים שלכם בעסקה.

למשרדנו ניסיון של עשרים שנים בניהול מו”מ מוצלחים וניסוח הסכמים השומרים על האינטרסים של לקוחותינו תוך ירידה לפרטי פרטים בעבודה סבלנית ומדויקת.

ביצוע העסקה וליווי עד להשלמתה

החל מהחתימה על עסקת מקרקעין ועד להשלמתה פועל משרדנו אל מול הצד השני לעסקה ואל מול הבנקים, משרדי הממשלה והרשות המקומית על מנת להוציא לפועל את העסקה ולהביא להשלמתה בצורה מוצלחת.

ליווי משפטי בפרויקטים לבניה של יחידים וקבלנים

בהתאם לצרכיי הלקוחות מספק משרדנו אף ליווי בהליכי תכנון, ליווי בשלב הבניה והתקשרות עם מתכננים קבלני ביצוע וספקים שונים, ליווי במימון הפרויקט ועריכת הסכמי ליווי מול הגורם המממן, ליווי במכירה והשכרה של הנכסים, ביצוע פרצלציה ורישומי בתים משותפים והשלמת רישום הזכויות בלשכת רישום המקרקעין.

עסקאות תמ”א 38

משרדנו מייצג הן יזמים והן דיירים בפרויקטים של תמ”א 38. משרדנו מלווה את העסקה החל משלב התכנון, סיוע בבחירת היזמים, ניהול מו”מ עד לחתימת ההסכם וליווי הפרויקט עד להשלמתו ומסירת הדירות לדיירים. למשרדנו ניסיון רב ומוכח בטיפול בעסקאות תמ”א 38, הן תמ”א 38 על פי תיקון 3 (תוספת בנייה) והן תמ”א 38 על פי תיקון 2 (הריסה ובנייה) על כל היבטיהן המורכבים.

ליווי אישי ומשפחתי

משרדנו מייעץ ללקוחותיו, בארץ ובחו”ל, בכל הנוגע לניהול נכסיהם המשפחתיים, הגנתם והעברתם לדורות הבאים ולבני זוגם תוך שימוש בכלים שונים כעריכת צוואות, ניהול וחלוקת עיזבונות, עריכת הסכמי ממון והקמת חברות ונאמנויות.

צוואות, ירושות ועזבונות

משרדנו מספק שירותי עריכת צוואות ומלווה את לקוחותיו ופועל להוצאת צווי ירושה וצווי קיום צוואה, ניהול עיזבונות, ייעוץ בנושא ירושה ואפוטרופסות, עריכת הסכמי חלוקת עיזבונות וייעוץ ותכנון מס בקשר עם עיזבונות וחלוקתם.

למשרדנו ניסיון רב בטיפול בעיזבונות של תושבי חוץ אשר בבעלותם נכסים המצויים בישראל. הטיפול כולל קבלת חוות דעת משפטיות לגבי הדין הזר החל, תרגום נוטריוני של המסמכים הנדרשים להוצאת צו הירושה או צו קיום הצוואה של תושב החוץ, קיום הצוואה או קבלת צו ירושה בבית המשפט והעברת הנכסים ליורשים.

הסכמי ממון

משרדנו עוסק בעריכת הסכמי ממון בין בני זוג בטרם נישואיהם או לאחריהם ואישורם בבתי המשפט.

פרו-בונו

” שקולה גמילות חסדים כנגד כל המצוות ” (ירושלמי פיאה, פ”א, ה”א).

משרדנו מכיר במחויבותו לפעילות למען הקהילה. במקרים רבים אנו מעניקים שירות משפטי ללא תשלום. כך, אנו מסייעים ומעניקים ייעוץ משפטי לעמותות המוקמות למטרות צדקה וארגונים ללא כוונת רווח, בסוגיות של התאגדות, תעסוקה וארגון, וכן ללקוחות מעוטי יכולת בסוגיות שונות על פי צורכיהם.

תפריט